Jongeren vakantiehulp gezocht 16 of 17 jaar

Jongeren vakantiehulp gezocht 16 of 17 jaar

Ben jij deze zomer op zoek naar leuk en betekenisvol vakantiewerk? Vind je het fijn om actief bezig te zijn, mensen te helpen en onderdeel te zijn van een gezellige winkel vol (h)eerlijke, duurzame en lokale producten? Dan zoeken wij jou!

Voor de periode van 1 juni t/m 31 augustus zoekt Coöperatie Gedeelde Weelde enkele enthousiaste vakantiehulpen.

Wat ga je doen?

Je helpt mee in de winkel met bijvoorbeeld:

  • vakken vullen
  • klanten helpen
  • schoon en netjes houden van de winkel
  • ondersteunen op verschillende afdelingen
  • horeca-, brood- of kassawerkzaamheden

Wie zoeken we?

  • Je bent 16 of 17 jaar]
  • Je steekt graag de handen uit de mouwen
  • Je bent vriendelijk, hulpvaardig en betrouwbaar
  • Je vindt het leuk om samen te werken
  • Je hebt affiniteit met waar Gedeelde Weelde voor staat of wil daar meer over leren

Wat bieden wij?

  • Een fijne werkplek in hartje Maastricht
  • Werken in een betrokken en gezellige coöperatie
  • Flexibele werktijden
  • Een kijkje achter de schermen van een bijzondere winkel
  • Arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Levensmiddelenbedrijf
  • Je ontvangt een bruto uurloon volgens de CAO; € 5,38 voor 16 jarigen, € 6,16 voor 17 jarigen. Daarnaast bouw je vakantietoeslag (8%) en vakantiedagen op. Ook wordt er arbeidsduurverkorting (ADV) uitbetaald als een toeslag van 8,1% bovenop het loon
  • Een tijdelijke arbeidsovereenkomst t/m augustus 2026
  • Werktijden en uren in overleg op doordeweekse dagen tussen 8u en 20u en op zaterdagen tussen 8u en 18u

Lijkt het je leuk om deze zomer deel uit te maken van Gedeelde Weelde? Stuur dan een korte motivatie naar meewerkerszaken@gedeeldeweelde.nl.



Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van het allerlaatste nieuws